Volné pracovní místo  SAP key user výrobního plánování

Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Zajišťovat přechod na systém ERP SAP
Specializovat se na moduly plánování, nákup, výrobní postupy
Spolupracovat při zavádění nových projektů přípravy výroby
Vést systém kapacitního plánování

Požadujeme

Máte zkušenosti z oblasti výrobního plánování v SAPu? Do úspěšné mezinárodní firmy hledáme SAP Key Usera pro implementaci SAPu pro oblast kapacitního plánování. Potřebujeme aktivní NJ či/a AJ (min. B2). Nabízíme seberealizaci, atraktivní plat a super benefity!

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Atraktivní mzdu a jeden plat ročně navíc
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Měsíční bonusy za docházku
Příspěvek na životko a penzijko
Hrazené jazykové kurzy
Zajímavé akce pro zaměstnance
Místo výkonu práce: region Bystřicko

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? TAK NÁM POŠLETE ŽIVOTOPIS A POVÍME SI VÍCE INFORMACÍ!